Rezervasyon: 0.312.286 8620 ya da formu doldurun TALEP FORMU

Kalite Politikamız

Sayfa 129
2020-09-23       ZEYNEM YEMEK KALİTE POLİTİKAMIZ 
ENTEGTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

 

           ZEYNEM YEMEK

 

         ENTEGTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

 

  • Yönetim anlayışını, sürekli gelişme felsefesini, yönetimlerini ve sistemlerini tüm süreçlerde ISO 9001, ISO 22000:2018  YÖNETİM SİSTEMİ ’ne uygun hale getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, tüm personele özümsetmek ve bu doğrultuda pazar payını, karlılığını, rekabet gücünü, risk kontrolünü artırmaktır.
  • Herhangi bir  endüstriyel ürün kullanmadan ( sebze çeşni, et bulyon ,sarımsak tozu vb.) tamamen doğal baharatlarla yemeklerimizi üretir müşterilerimizin sağlığını önemseriz.
  • Yönetim kadromuz ve eğitimli personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ISO 9001, ISO 22000:2018  Yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılarız.
  • Çağdaş yönetim bilinciyle ve çalışanlarımızın, kuruluşumuzun özünü oluşturduğu düşüncesiyle hareket eder, gıda güvenliği ve iş güvenliği kurallarına uyarız.
  • Bugüne kadar yaptığımız ve ileride yapacağımız tüm işlerde, işin kaliteli, zamanında ve her zaman doğrusunu yapma arzusuyla çalışırız.
  • Her türlü hizmet faaliyetleri süresince; çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenecek insanların sağlığına gelebilecek olumsuz etkileri daha başlangıç aşamasında kontrol etmek için gerekli her türlü korumayı sağlamaya çalışırız.
  • Yasal yükümlülüklerimize, yürürlülükteki ISO 9001, ISO 22000:2018 mevzuatlarına ve üyesi olduğumuz kuruluşların ve müşterilerimizle yapılan anlaşma şartlarına uyarız. 
  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza tüketilmek üzere sunulan gıdaların güvenirliğini sürekli kontrol altında tutarak lezzet ve kalite dengesini güvenli gıda ile bağdaştırmak üzere, kurmuş olduğumuz ISO 22000:2018 Sistemimizi tüm kuralları ile uygular ve etkinliğini sürekli olarak iyileştirmek üzere çalışırız.
  • Kuruluşumuz bünyesinde gıda güvenliği ile ilgili tüm çalışanlarımızın bilgi ve becerilerinin artırılması amacı ile eğitimler planlar ve uygularız.
  • Çalışan personel, mevcut ISO 22000:2018 Sistemi uygulamalarına riayet ederek Ürün Güvenliği Politikamızın uygulanmasında bizzat görev alır ve son ürünlerimizin politikamızla uyumlu olması amacı ile Yönetim ile birlikte çalışır. 

 

UFUK TULUK

GENEL MÜDÜR

06.07.2020

                                                               

                           

 

                  

 

 

 

 

Sayfamızı Paylaşın

Sayfa Yorumları

Yorum Bırakın